Google випускає для Nexus 6 даунгрейд до Android 7.0

На початку січня компанія Google випустила для смартфона Nexus 6, що вийшов в 2014 році, оновлення до Android 7.1.1 Nougat. Це стало останнім офіційним оновленням для даного девайса. Ще деякий час смартфон буде отримувати патчі системи безпеки, але Android 7.1.2 і наступних прошивок власникам Nexus 6 чекати не варто. Це стандартна практика для Google, але здається, цього разу щось пішло не так: власники “шістки” почали отримувати OTA-оновлення з пропозицією встановити Android 7.0 замість Android 7.1.1.

Компанія Google поки не робила ніяких офіційних заяв з приводу даунгрейда Nexus 6 до Android 7.0. Користувачі, які випадково встановили це оновлення, повідомляють, що тепер у них зависає кожен додаток. Таке часто трапляється, якщо встановлювати стару прошивку поверх нової без видалення даних.

Можливо, Google виявила в прошивці Android 7.1.1 для Nexus 6 якусь вразливість або помилку і вирішила повернути користувачів на Android 7.0. Залишається дочекатися пояснень від представників компанії.

Джерело інформації: androidpolice