Google виправляє допущені помилки своїх флагманів у новій ревізії смартфонів Pixel

Мало хто з користувачів смартфонів і інших електронних пристроїв знають, що в однієї моделі пристрою може бути кілька різних ревізій апаратного забезпечення. Звичайним користувачам це і не потрібно знати, але в деяких випадках на це дійсно варто звертати увагу. Вам варто знати, що з’явилася нова ревізія смартфонів Google Pixel. Ймовірно, в ній можна побачити деякі інженерні поліпшення.

У різних ревізіях однієї і тієї ж моделі пристрою можна побачити деякі відмінності в різних апаратних компонентах. Це говорить про те, що з якоїсь причини виробникові довелося внести зміни в початкову конструкцію. Нерідко причиною є недосконалість конструкції, яку було виявлено вже після виходу пристрою. Як приклад можна привести Nexus 4. У новій ревізії смартфона був трохи змінений дизайн корпусу. Зміни призвели до того, що задня кришка перестала дряпатися у тих користувачів, хто клав смартфон на рівну поверхню.

В Google Pixel було виявлено величезну кількість проблем. Деякі з них компанія змогла вирішити за допомогою оновлення програмного забезпечення, як, наприклад, проблему з роботою динаміка при високій гучності звуку. Але варто відзначити, що далеко не всі проблеми можна вирішити за допомогою оновлення прошивки. Наприклад, проблема з мікрофоном смартфона, про яку стало відомо не так давно, ймовірно, зажадає втручання інженерів. Можливо і те, що в новій ревізії Google Pixel ця проблема вже вирішена.

Зазвичай виробники пристроїв не роблять гучних заяв про випуск нової ревізії. Від Google ми теж не чули нічого подібного, проте, в Європі один з новоспечених власників Google Pixel виявив на коробці від свого пристрою напис «Rev. B». По всій видимості, цей пристрій було випущено вже в 2017 році. Хочеться вірити, що нова ревізія принесе достатню кількість виправлень.

Джерело інформації: 9to5google.com