Бета-версія браузера від Samsung стала доступна в Google Play

Компанія Samsung розмістила в Google Play Маркеті бета-версію браузера Samsung Internet. Її можна встановити на смартфони та планшети корейського виробника і на деякі моделі Google Nexus з Android версії 5.0 або вище.

У браузері Samsung Internet реалізовано кілька функцій, яких немає в Google Chrome. Ця програма показує індикатор на сайтах з підтримкою Progressive Web Apps, містить вбудований QR-сканер, підтримує технологію Physical Web і дозволяє розплачуватися за товари з використанням сервісу Samsung Pay. Серед інших можливостей: підтримка «картинки в картинці» для запуску відео в невеликому вікні, яке можна рухати по екрану, відтворення 360-градусного відео без гарнітури Gear VR і порівняння в інтернет-магазинах з цінами на Amazon. В основі браузера Samsung – код Chromium 51.

Samsung Internet доступний в Play Маркеті не у всіх країнах світу (в Україні, по всій видимості, його встановити не можна). На APKMirror викладений APK-файл, за допомогою якого цей додаток можна поставити на підтримувані смартфони незалежно від місця розташування.