Яскраво червоний Meizu Pro 6 Plus засвітився на фото

Meizu до сьогоднішнього дня всіх закоханих, який широко відзначається в Азії, та й не лише там, може представити яскраву червону версію флагманського фаблета Pro 6 Plus. Це стало відомо з витоку декількох фотографій пристрою в соціальному сервісі Weibo.

На одному зі знімків червоний Meizu Pro 6 Plus відображений поруч з таким же святковим Pro 6. Примітно, що для новинки вибрали більш яскравий і соковитий відтінок, напевно більш привабливий для цільової аудиторії. Спереду червона версія Pro 6 Plus, іменована виробником «вогняною», отримала чорну панель. Для аналогічного звичайного Pro 6 виробник в минулому році вибрав білу підкладку.

Звичайно, по «залізу» червоний флагманський фаблет нічим не відрізняється від інших варіантів. Він оснащений 5,7-дюймовим QHD-дисплеєм, процесором Samsung Exynos 8890, 4 ГБ оперативної пам’яті, великим носієм, окремим ЦАП, датчиком серцевого ритму, вбудованим в кнопку під екраном, а також 12-Мп камерою з системою оптичної стабілізації. Також смартфон може похвалитися підтримкою швидкої зарядки.

Поява червоної версії у нас здається вельми сумнівною, втім, в компанії можуть і зважитися на такий крок, але точно не найближчим часом.

Джерело інформації: GSMArena