Якісні рендери розкривають всю красу майбутнього Samsung Galaxy S8

Корейська студія DesignWoOS опублікувала добірку рендерів флагманського смартфона Samsung Galaxy S8, який зараз готується до випуску.

Рендери ще раз показують, що навіть молодша версія Samsung Galaxy S8 отримає вигнутий екран, а також відсутність фірмової домашньої кнопки під дисплеєм.

Згідно з останніми витоками, Samsung Galaxy S8 вийде в двох версіях – з 5,8-дюймовим дисплеєм і 6,2-дюймовим дисплеєм. Обидва AMOLED-дисплея будуть вигнутими і зможуть розпізнавати силу натискання на зразок функції 3D Touch у Apple. Фірмова домашня кнопка, яка стала однією з відмінних рис лінійки Galaxy, прибрана з лицьової панелі і переміщена на задню, поруч з камерою. Вона оснащується сканером відбитків пальців.

Також відзначається голосовий помічник під назвою Bixby, здатний розпізнавати складні команди і складові інструкції і запускається спеціальною кнопкою на кромці смартфона.

Анонс Samsung Galaxy S8 очікується 29 березня в Нью-Йорку на заході Unpacked. У Європі ціна на Samsung Galaxy S8 складе 799 доларів за 5,8-дюймову версію і 899 євро за 6,2-дюймову версію, на 100 євро дорожче торішніх Samsung Galaxy S7. Старт продажів намічений на 17 тижні року, тобто між 24 квітня і 30 квітня.

Джерело інформації: sammobile