Характеристики LG G6 на секретному слайді потрапили в Мережу

Компанія LG на цьому тижні підтвердила, що її новий флагман G6 приїде на MWC 2017 в Барселону в кінці цього місяця. Крім того, підтверджено дисплей True Vision з тонкими рамками зі всіх чотирьох сторін. Найбільш цікавим є питання апаратної основи. Більшість оглядачів сходяться на думці, що ранній анонс не залишає для корейської компанії варіантів – G6 отримає чіпсет Snapdragon 821.

Тепер це підтверджується секретним слайдом, що з’явився в Мережі, з ключовими особливостями девайса. Пов’язано це рішення із затримкою зі сторони Samsung, співпраця якої з Qualcomm не дозволить іншим компаніям налагодити виробництво пристроїв зі Snapdragon 835 до квітня-травня цього року. Проте, досвід G4 показує, що чіпсет далеко не головний секрет успіху флагмана.

Козирними картами в руках LG, згідно слайду, стануть водозахищений корпус, 5,7″ дисплей Full Vision, сканер відбитка пальця на задній панелі і ЦАП Quad Hi-Fi Audio. Всі інші подробиці дізнаємося через два тижні — прес-конференція корейців відбудеться 26 лютого.

Джерело інформації: GSMArena