В Мережі показали працюючий прототип LG G6

Вчора компанія LG запустила промо-ролик своєї оновленої програмної оболонки LG UX 6.0 для майбутнього флагмана G6. Далеко не секрет, що все це було зроблено, щоб розрекламувати свій FullVision 18:9 5,7-дюймовий дисплей, і відправити тизери до різних ЗМІ.

Хто слідкує на нашому сайті за витоками непредставленого флагмана LG G6, вже звик до його сірого металевого корпусу на різної якості фотографіях. Зараз же з’явилось ще кілька порівняно якісних живих фото, вже під іншими кутами зору, від анонімного джерела. Як ви можете бачити нижче, це цілком працюючий прототип смартфона LG G6, що на фронтальній панелі має дисплей з заокругленими кутами, встановлений в супер тонкі рамки корпуса. На задній панелі розміщується подвійна камера та сканер відбитків пальців.

Також анонімне джерело повідомило колегам з 9TO5Google основні специфікації флагмана, що підтверджує більшу частину того, що ми вже чули раніше. Телефон буде мати базову модель з 32 Гб внутрішнього накопичувача, 4 Гб оперативної пам’яті, процесор Qualcomm Snapdragon 821, акумулятор 3200 мАг, і 5,7-дюймовий дисплей.

LG G6 повинен дебютувати 26 лютого на MWC 2017. Залишайтесь на зв’язку, щоб не пропустити найцікавіше.

Джерело інформації: 9TO5Google