В альфа-версії додатка Google користувачі відмічають появу голосового асистента Google Assistant

У п’ятницю ввечері Google опублікувала для розробників і тестувальників альфа-версію додатка Google, яка доступна різноманітним пристроям — від Nexus 6P до Alcatel Idol 4. Крім ряду нових функцій, деякі користувачі звернули увагу на появу голосового асистента Google Assistant, який тепер доступний на смартфонах, відмінних від лінійки Pixel. При першому запуску щасливчики бачать повідомлення “Новинка! Ви тільки що отримали Google Assistant”.

Натискання та утримання кнопки “Home” викликає помічника зі стандартним зверненням до користувача “Привіт, чим я можу допомогти?”. Налаштування асистента доступне безпосередньо в додатку Google. Не виключено, що Google Assistant став доступний помилково, оскільки багато девайсів визначаються в налаштуваннях як Google Pixel.

Ця версія програми також включає вкладку “Недавні” для повторного відкриття недавніх пошукових запитів.

Інтерфейс виконаний у вигляді карток, однак, у багатьох користувачів вони вантажаться вкрай повільно, а сам додаток нерідко аварійно завершує роботу. З Google Assistant була інтегрована підтримка онлайн-платежів і сервіс доставки товарів Google Express. У зв’язку з тим, що додаток знаходиться в стадії альфи, завантажувати та встановлювати додаток рекомендується виключно досвідченим користувачам.

Джерело інформації: AndroidPolice