Технічні характеристики HTC 11 на Sense 9.0 потрапили в Мережу

В травні 2016 року HTC випустила свій флагманський пристрій HTC 10, який не зміг змінити долю компанії, незважаючи на отримані численні чудові відгуки. Не враховуючи чутки, що пророкували швидку кончину компанії після запуску HTC Ultra, наступний варіант флагманського пристрою HTC 11 (хоча нічого офіційного про назву сказати зараз не можливо) все ж в розробці. Кілька місяців тому чутки припускали, що в HTC 11 буде встановлений 5,5-дюймовий зігнутий QHD дисплей з основною 12 МП камерою і фронтальним 8 МП модулем.

На сьогоднішній день новий витік поступив з Weibo, який дає нам короткі відомості специфікації майбутнього HTC 11. Витік поставляється у вигляді скріншоту пункту «Про телефон» від HTC 11. В ньому вказується те, що майбутній флагманський смартфон від HTC дійсно буде названий як “HTC 11”. Пристрій працює на HTC Sense 9.0 на основі Android 7.12 Nougat з оновленнями безпеки до січня 2017 року.

Відповідно до цього скріншоту, “серцем” HTC 11 буде процесор Qualcomm Snapdragon 835 в парі з 6 Гб оперативної пам’яті, та з 128 Гб вбудованого накопичувача, з яких 112 Гб будуть доступні для кінцевого користувача. Витік також вказує на непарну роздільну здатність дисплея — 1556х2550 пікселів, що досить дивно, оскільки найближчий стандартний дисплей 2K має роздільну здатність 1440х2560 пікселів. Дивна роздільна здатність дисплея може вказувати на різне співвідношення сторін HTC 11.

На даний момент компанія не поспішає розкривати будь-яку інформацію про свій новий флагманський пристрій. Хоча велика кількість деталей на отриманому скріншоті виглядає занадто дивно, і може бути підробкою. Залишайтеся з нами, щоб не пропустити найцікавішого зі світу високих технологій.

Джерело інформації: AndroidPure