Стали відомі нові цікаві подробиці щодо загадкової версії Windows 10 Cloud

Як стало відомо за попередніми витоками, ключовою особливістю Windows 10 Cloud буде робота виключно з додатками і програмами з Магазину Windows. Після цієї інформації відразу ж хочеться провести паралель з обмеженнями в Windows RT, проте не варто поспішати. У порівнянні з останньою, Cloud версію Windows 10 можна буде апгрейдити до «Професійного» видання. Такий висновок був зроблений після ретельного вивчення файлу “Editions Matrix” у “злитій” збірці.

Edition ID=”Cloud” name=”Microsoft-Windows-CloudEdition” processorArchitecture=”amd64″ buildType=”release” publicKeyToken=”31bf3856ad364e35″ version=”10.0.15025.1000″ Target ID=”Professional”

Можливість апргейду системи означає, що користувач при бажанні зможе оновити ОС від версії «Домашня» до версії «Професійна». По крайній мірі, так було і є в традиційній Windows. Точної інформації про варіанти апгрейду поки що немає, але те, що він буде реальний — незаперечний факт.

Об’єктивно кажучи, подібна можливість буде досить корисною і потрібною. Адже якщо користувач не захоче миритися з обмеженнями Windows 10 Cloud, він зможе оновитися до “повноцінної” (Pro) версії.

На даний момент нерозгаданою загадкою є лише платформа, для якої створюється нова версія Windows 10. Можливо це буде Intel? Або все-таки ARM?

Офіційна презентація Windows Cloud очікується найближчим часом, адже з огляду на часті витоки інформації, Microsoft просто невигідно затягувати з анонсом.