Що нового в збірці Windows 10 під номером 15031

Інсайдерам з комп’ютерами на Windows 10 вже щосили розсилається збірка під номером 15031. І хоча «функціональне наповнення Windows 10 Creators Update вже завершено», апдейт приніс дві невеликі, але вкрай корисні функції. Дивимося що нового.

Compact Overlay або «компактне перекриття». Якщо ви любите входити в режим «Юлія Цезаря» і робити все за раз, на кшталт дивитися фільм і одночасно писати курсову, у Microsoft для вас є хороші новини. У Windows 10 тепер є свій аналог «картинка в картинці». Тільки Редмонд просунув цю концепцію вперед. Ви можете не тільки створювати маленьке вікно з відео, але і робити так з будь-яким іншим додатком, що підтримує компактне перекриття. Воно буде поверх всіх вікон і не буде перекриватися іншими. Відразу після оновлення ви зможете спробувати роботу Compact Overlay в додатках Фільми та ТВ, а також Skype Preview.

Dynamic Lock. Пам’ятаєте, ходили чутки, ніби Microsoft навчить Windows 10 автоматично блокуватися? Ця функція анонсована офіційно. Працює система на основі Bluetooth. Якщо комп’ютер не може знайти телефон, система блокується через 30 секунд. Знайти активатор динамічного блокування можна в налаштуваннях облікового запису і входу.

Dynamic Lock

Нова іконка «Поділитися». Красива.

Ігрова панель в повноекранному режимі. Тепер підтримує ще 52 гри. Повний список можна знайти за посиланням.

Інші виправлення та поліпшення.

Джерело інформації: blogs windows