Samsung інтригує швидкою появою нового пристрою

Компанія Samsung повідомила, що готова поділитися деякими “великими новинами” на виставці Mobile World Congress в цьому місяці в Барселоні, і поки така заява не є достовірною, проте щодо неї є досить цікаве припущення.

Компанія вже зазначила, що вона не представить свій Galaxy S8 цього місяця, але цілком можливо, що виробник похвастається новеньким планшетом – Galaxy Tab S3.

Пристрій нещодавно пройшов через FCC, і двоє південнокорейських видань, ET News і Naver, щерез які і просочилися технічні характеристики таблета. Отже, ґаджет отримає процесор Snapdragon 820 в парі з 4 Гб оперативної пам’яті, 12-мегапіксельну основну камеру і 5-мегапіксельну камеру на передній панелі, Android 7.0 Nougat, і 9,6-дюймовий екран з роздільною здатністю 2048×1536 пікселів, розташований в корпусі товщиною в 5.6 мм.

Це точно не описує якісь глобальні зміни в апаратному забезпеченні, але цілком можливо, що Samsung може мати якийсь розумний дизайн або можливості, виграшні для своїх користувачів. Важко навіть точно сказати, що ми дивимося на тизер в зображенні вище, але ці плавні похилі лінії, звичайно, здаються інтригуючими.

Загалом буде цікаво подивитися на новинку, якщо це допоможе Samsung “піймати” колишні темпи продажів в сегменті планшетів, оскільки 2016 року вони сповільнилися на 14,7 відсотків в глобальних поставках. Все ж, IDC прогнозує, що ситуацію буде реально змінити в 2018 році, і це, безумовно, допоможе Samsung отримати топове місце в продажі, якщо вона, звичайно, активно займе ринок ґаджетами протягом наступного року.

Компанія зробить свій великий анонс 26 лютого в Барселоні в другій половині дня, ну а ми будемо очікувати на презентацію чогось дійсно “великого”.