Samsung Galaxy S8 знову помічений на живих фото

Хоча Samsung Galaxy S8 не повинні представити на MWC 2017, кількість витоків на рахунок майбутнього флагмана росте небувалими темпами, немов до анонсу залишається всього пара днів. В черговий раз цей девайс був помічений на серії знімків, які підтвердили гранично вузькі рамки дисплея з усіх боків.


За рахунок вигинів бічних граней і ледь відчутних рамок смартфон здається вкрай незручним, проте судити про це варто лише після першого знайомства з ґаджетом. Поки ж можна відзначити, що знизу дійсно зникла традиційна кнопка «Home», а зверху, над екраном, розташувалася чимала кількість різних сенсорів, в числі яких повинен бути і сканер райдужної оболонки ока. Хоча навіть при його наявності датчиків там аж надто багато.

Фото нижнього краю дозволяє підтвердити збереження роз’єму для навушників, від якого багато виробників смартфонів вже почали відмовлятися. Зверху ж ніякого додаткового динаміка не передбачено, про що раніше повідомляли інсайдери. Там лише мікрофон і слот для пам’яті microSD і SIM-карт.

Більше деталей чекаємо в наступному місяці, коли і повинен відбутися анонс пристрою.

Джерело інформації: PhoneArena