Samsung Galaxy S8 Plus отримає батарейку аналогічну Galaxy Note 7

Сімейство Samsung Galaxy S8 буде в значній мірі відрізнятися від своїх попередників. Так, Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus отримають значно більші дисплеї, ніж Galaxy S7 і Galaxy S7 edge, при цьому збережуть їх приблизні габарити. Теоретично, це обмежує поле для маневру в плані збільшення ємності акумулятора новинок, проте частина інсайдерів вказує, що Galaxy S8 буде живитися від батарейки на 3250 мАг, а Galaxy S8 Plus – 3750 мАг.

Правда, корейські журналісти не згодні з цим. За їхніми відомостями, після серії різних тестів, Samsung прийняла остаточне рішення по ємності батарей для флагманів і воно таке: 3000 мАг для Galaxy S8 з 5,7″ екраном і 3500 мАг для Galaxy S8 Plus з 6,2″ панеллю. Відзначимо, останній використовувався в Galaxy Note 7, який зазнав фіаско, але на цей раз без вад. Крім того, інсайдери повідомляють, що Samsung вже почала отримувати великі обсяги комплектуючих для швидкого старту масового виробництва.

Що стосується часу автономної роботи, то з таким станом речей показники навряд чи виростуть в порівнянні з торішніми варіантами, але поки не можна сказати, що вони впадуть (10-нм чіпсет повинен дати потрібний результат). Втім, потрібно ще дочекатися підтвердження нових чуток. Офіційна презентація відбудеться 29 березня.

Джерело інформації: theinvestor