Remix OS тепер і для смартфонів

Нагадаємо, що Remix OS від Jide Technologies є переробленою варіацією Android, створеною для ПК в 2015 році. Тепер стало відомо про те, що стартап працює над мобільною версією ОС, яка отримає режим Singularity – аналог Continuum від Microsoft. Тобто можна буде підключити смартфон до монітора через спеціальний кабель і отримати настільну операційну систему, але з вбудованим Google Play.

За словами розробників, якщо враховувати апаратні особливості телефону, то мобільна і десктопна версії не будуть відрізнятися можливостями. Крім того, будуть «телевізійні» і «комп’ютерні» режими, які залежать від з’єднання з клавіатурою і мишкою.

«У найближчі 5 років приблизно 5 мільярдів чоловік будуть користуватися інтернетом. І вибором №1 завжди буде доступний смартфон, яким стане Android. Якщо телефон зможе замінити комп’ютер, то це величезна економія, що підвищує особисту продуктивність» — Девід Ко співзасновник компанії Jide Technologies.

Залишається загадкою, коли відбудеться реліз Remix OS for Mobile, проте тестові збірки повинні вийти не раніше липня 2017 року.

Джерело інформації: The Verge