Продажі Windows-планшетів ростуть

Згідно зі звітом, опублікованим аналітичною компанією StrategyAnalytics, планшети на Windows продемонстрували вражаюче зростання в 2016 році. Сегмент цих пристроїв виріс на 4%, тоді як всі конкуренти постраждали від значного спаду. Наприклад, Apple і Samsung втратили 19% і 10% відповідно. Android, яка керує всім і всюди, втратила в загальній частці 2% і тепер становить 63%. Це еквівалентно 40.3 мільйонам пристроїв. У попередньому році показник був на рівні 44,9 мільйонів. Windows зі свого боку зараз займає 16% від усіх планшетів з 10.1 мільйоном проданих пристроїв (8.5 мільйонів в 2015 році).

Ринок планшетів в цілому знову знизився на 9% до 63.5 мільйонів пристроїв (69.6 у 2015 році). І хоча гібридні пристрої далі демонструють стабільне зростання, питання ціни продовжує залишатися стоп-фактором для багатьох потенційних покупців.

Анонс нових Surface цієї весни повинен підбадьорити виробників і покупців, що призведе до появи нових оригінальних пристроїв, здатних потягатися за пальму першості з кращими представниками Android і iOS. Аналітики вважають, що в 2017 році планшети на Windows повинні посилити свої позиції.

Джерело інформації: StrategyAnalytics