Оновлений YouTube-клієнт для iOS та Android запропонує новий метод перемотування відео

Основна проблема браузерних плеєрів полягає в проблемному алгоритмі перемотування. Для того щоб прокрутити відео на кілька секунд, потрібно доторкнутися до мініатюрної смужки таймлайну, а потім плавно перемістити палець на потрібний час. Робити це на смартфонах з діагоналлю 4-5 дюймів не дуже зручно, і розробники клієнта YouTube вирішили інтегрувати в мобільний додаток новий алгоритм перемотування відео.

Оновлений клієнт отримав можливість миттєвої активації «Швидкого перемотування» по тапам. Якщо вам потрібно перемотати відео на 10 секунд, досить двічі торкнутися екрана в режимі відтворення. Перемотка на 20 секунд вимагає потрійного тапа, щоб перемотати на 30 секунд, потрібно чотири тапа і так далі. Відразу після натискання на екрані пристрою з’явиться вікно з прогресом відтворення і числовим значенням актуальної швидкості перемотування ролика.

Завантажити з Google Play Завантажити з AppStore

Оновлений YouTube-клієнт доступний в офіційних магазинах додатків обох платформ, а представлену ​​функцію вже зараз можуть випробувати всі охочі.