Офіційно представлена Android Wear 2.0

Компанія Google офіційно представила фінальну версію програмної платформи Android Wear 2.0 для носимих пристроїв. Android Wear 2.0 позиціонується як найбільше оновлення платформи Android Wear, після її початкового випуску в 2014 році.

Android Wear 2.0 дозволяє відображати інформацію на циферблаті з різних додатків, включаючи календарі, акції, фітнес-програми, контакти, виклик таксі і так далі. Крім того, циферблати тепер можна перегортати, як домашні сторінки на смартфоні.

Смарт-годинники зі стільниковим підключенням і Android Wear 2.0 зможуть працювати незалежно від смартфонів, як автономний пристрій, додатки на смарт-годинниках зможуть отримувати доступ до Інтернету самостійно. Крім того, Android Wear 2.0 йде зі своїм власним магазином Google Play, так що додатки можна завантажувати прямо з годинника. Відповідати на повідомлення тепер можна, розширивши оповіщення на годиннику. Для набору використовується диктування, набір з екранної клавіатури або рукописний ввід. Реалізована функція розумних відповідей, яка підказує по контексту відповіді користувачу, щоб їх не треба було набирати вручну.

Ще одне з великих нововведень – Android Wear 2.0 приносить на смарт-годинник голосовий помічник Google Assistant. Попередньо встановлений фітнес-додаток Google Fit тепер може відстежувати темп, дистанцію, пульс і кількість спалених калорій під час прогулянок, пробіжок і поїздок на велосипеді.

За словами розробників, оновлення до Android Wear 2.0 заплановано для наступних смарт-годинників: ASUS ZenWatch 2 і 3, Casio Smart Outdoor Watch, Casio PRO TREK Smart, Fossil Q Founder, Fossil Q Marshal, Fossil Q Wander, Huawei Watch, LG Watch R , LG Watch Urbane і 2nd Edition LTE, Michael Kors Access Smartwatches, Moto 360 2nd Gen, Moto 360 for Women, Moto 360 Sport, New Balance RunIQ, Nixon Mission, Polar M600 і TAG Heuer Connected. Вони повинні оновитися в найближчі кілька тижнів.

Джерело інформації: Google