Microsoft пообіцяла не переставати випускати оновлення для Windows 10 Mobile

Як повідомив один із співробітників, компанія Microsoft не збирається «закидати» Windows 10 Mobile і буде її оновлювати та удосконалювати.

Всім вже давно зрозуміло, що Windows 10 Creators Update практично не внесе суттєвих змін в мобільну версію операційної системи. Основний акцент розробників в цьому оновленні зроблений на вдосконалення комп’ютерної ОС. Якщо міркувати об’єктивно, то таку політику можна виправдати тим, що на Windows 10 працюють мільйони ПК у всьому світі, а ось частка користувачів Windows 10 Mobile серед всіх користувачів смартфонів становить менше 1%.

Але, тим не менше, якщо вірити повідомленням представників Microsoft, компанія не збирається закидати ідеї розвитку Windows 10 Mobile. Про це повідомив Білл Карагоніс, один з директорів підрозділу Operating System Group в Microsoft:

«Ми випускаємо нові білди для смартфонів ще з оновленням в листопаді 2015 року і не плануємо щось змінювати або припиняти подібну практику. Як ви можете побачити, зараз регулярно виходять оновлення і ми продовжимо це навіть після виходу Creators Update».

Залишку шанувальників Windows 10 Mobile залишається сподіватися, що подібне висловлювання Білла не є лукавством, а відповідає дійсності. Знову ж таки, ці слова можна трактувати по-різному. Перший варіант – все буде тривати приблизно в такому ж напрямку як зараз, мобільна версія Windows буде отримувати кілька незначних змін протягом довгого проміжку часу. Другий варіант – за розвиток мобільної ОС візьмуться дійсно серйозно і привнесуть в неї круті зміни, які допоможуть Windows-смартфонам на рівні конкурувати з апаратами на Android та iOS. Зрозуміло, другий варіант розвитку подій нам подобається більше, але як буде насправді, покаже тільки час.

Джерело інформації: onMSFT