LG розповіла про особливості фотокамер в G6

Компанія LG розповіла про те, яка камера буде встановлена ​​в її новому флагманському смартфоні G6. Як і минулорічний флагман G5, новий смартфон отримає подвійний модуль основної камери. Але якщо у попередника був ширококутовий 8-мегапіксельний сенсор і звичайний 16-мегапіксельний, то в новій камері використовуються два однакових 16-мегапіксельних сенсора. Це означає, що користувачеві більше не потрібно вибирати, який знімок він хоче отримати – ширококутовий (з кутом 125 градусів) або з меншим охопленням простору, але більш високої якості.

Фронтальна камера в G6 теж ширококутова, але з меншим кутом охоплення – 100 градусів (чого буде цілком достатньо для селфі за участю декількох осіб).

Анонс G6 запланований на 26 лютого — за день до початку виставки MWC 2017 Барселоні. Раніше LG розповіла про «квадратну» програмну оболонку UX 6.0, яка буде використовуватися в її новому смартфоні, а також про матрицю із співвідношенням сторін 2:1, створену спеціально для цієї оболонки. Крім того, в Мережі з’явилися знімки, повністю розкриваючі дизайн новинки.

Джерело інформації: LG