Флагмани на Snapdragon 835 порадують фотолюбителів

На CES 2017 компанія Qualcomm представила флагманський процесор Snapdragon 835 виконаний по 10-нм техпроцесу. У порівнянні з Snapdragon 821 приріст продуктивності становить 20%, а також новий процесор пропонує безліч інших поліпшень, в числі яких передові алгоритми фотозйомки.

Оптичний і цифровий зум

Qualcomm стверджує, що Snapdragon 835 значно поліпшить роботу цифрового зуму. За рахунок об’єднання оптичного і цифрового масштабування при наближенні буде менше шумів. В результаті фотографії вийдуть чіткими, без шва і втрат в якості. Компанія відзначає, що Snapdragon 835 забезпечить більш високу якість при масштабуванні і під час зйомки відео.

Автофокусування

Другим нововведенням розробників Qualcomm є швидке і точне автофокусування. Вдалося створити автофокус, що дозволяє захопити навіть об’єкти при швидкому русі, використовуючи механізм автоматичного фокусування Dual Photodiode, як в Samsung S7/S7 Egde.

Здвоєні монохромна і кольорова камери

Також в Snapdragon 835 буде впроваджено технологію Qualcomm Clear Sight, представлена ​​в минулому році. Clear Sight дозволяє поєднувати дві камери – датчик монохромного і кольорового зображення, для отримання більш реалістичних кольорів. Аналогічні поліпшення кольору і для запису відео.

Джерело інформації: androidauthority