Apple запатентувала екран з вбудованим сканером відбитків пальців

Бюро США по патентах і торгових марках (USPTO) видало Apple права на винахід, що передбачає екран з вбудованим сканером відбитків пальців. Суть розробки — “інтерактивного дисплея з ІЧ-діодами” — зводиться до того, що наступний iPhone може бути взагалі позбавлений фізичної кнопки “Home”.

І без того очікується, що новий iPhone, який буде показаний восени, не буде оснащений клавішою “Home”, яка була невід’ємним атрибутом “айфона” з 2007 року, а замінить її якась віртуальна кнопка, вбудована прямо в екран. Однак, черговий патент Apple — зайве тому підтвердження. i-компанія, нагадаємо, вже володіє патентом на датчик зовнішньої освітленості, інтегрований прямо в екран смартфона, а також на систему, що дозволяє зчитувати унікальний малюнок папілярних ліній в будь-якій точці сенсорного дисплея.

Нова технологія Apple, по суті, повністю позбавляє “айфон” від кнопки “Додому”. Відповідно до опису патенту, в Apple хочуть розташувати мікродіоди, що випромінюють світло, прямо під поверхнею дисплея, і поєднати їх з вловлюючими світло інфрачервоними діодами, що зчитують відбиток пальця.

Першою патентну заявку подала компанія LuxVue ще в 2014 році, проте в квітні минулого року вона була перереєстрована в зв’язку з тим, що LuxVue була куплена Apple.

Джерело інформації: AppleInsider