Apple приховає дизайн нових iPhone від сторонніх очей

Щороку, отримуючи передрелізну інформацію про дизайн, апаратні нововведення і функції очікуваного iPhone, ми бачимо витяги про деякі джерела в ланцюжку поставок або серед виробничих партнерів Apple. Сонні Діксон вирішив показати всьому світу, як саме інсайдери отримують секретні дані про найпопулярніший смартфон світу ще до його виходу.

Дійсно, інформація про новий iPhone поширюється по Мережі задовго до релізу і з кожним роком компанії стає все складніше чимось здивувати глядачів, що спостерігають за презентацією в Купертіно. Звичайно, керівництво Apple докладає серйозних зусиль для уникнення подібних витоків, однак все ж змушена відправляти і отримувати готові прототипи від своїх виробничих партнерів в Китаї.

Сонні Діксон показав фотографії кейса, в якому тестується прототип нового iPhone на певних стадіях. Масивний корпус не дозволяє розгледіти елементи дизайну, розташування роз’ємів і т.д., є лише доступ до екрану, Lightning-порту і основної камери.


З боків такого кейса є жовті пломби, що не дозволяють непомітно вилучити смартфон, а на задній панелі також присутній QR-код, при прочитанні якого виникає напис “YOU WISH !!!!” (“ти хочеш !!!!!”).

Крім того, одержувач прототипу повинен заповнити анкету тестування, в якій, крім оцінок технічного стану, вказуються етапи отримання/відправки пристрою.

Джерело інформації: MacRumors