Xiaomi Mi6 на процесорі Snapdragon 835 б’є рекорди AnTuTu

У Мережі опублікували скріншот з результатом тестування флагмана Xiaomi Mi6 в бенчмарку AnTuTu. Набрана кількість балів дозволяє говорити про повний розгром конкурентів і новий недосяжний рекорд, проте сумнівів ці дані викликають не менше, ніж здивування.

Xiaomi Mi 6 в AnTuTu

Якщо вірити скріншоту, Mi6 набрав 210 329 балів, що значно більше результатів актуальних лідерів тестування, з якими можна ознайомитися в нашому глобальному рейтингу. Звичайно, процесору Snapdragon 835, який і повинен бути встановлений в Mi6, з його восьми ядрами Kryo 280 цілком під силу забезпечити перше місце в такому списку. Однак в попередніх тестах цей чіп набирав трохи більше 180 000 балів.

Snapdragon 835

Іншими словами, заявлений результат в 210 тисяч куди більше схожий на фейк, та й саме зображення виглядає зовсім неправдоподібно. Тому, поки довіряти таким витокам не варто. Xiaomi Mi6, безумовно, увійде в число найбільш потужних пристроїв 2017 року, однак його результат тестування в AnTuTu навряд чи буде настільки високим.

Нагадаємо, що представити флагман повинні вже в кінці лютого або на початку березня на виставці MWC 2017. Крім новітнього процесора Qualcomm йому приписують 6 ГБ ОЗП, QHD-екран з мінімальними рамками, ультразвуковий сканер відбитків, якісну камеру з OIS і ємний акумулятор з надшвидкою зарядкою.

Джерело інформації: AndroidPure