Характеристики Meizu Pro 7 в титановому корпусі потрапили в Мережу

Зараз увага більшості любителів передових девайсів прикута до гігантів індустрії, і це цілком зрозуміло. Наприклад, найближчим часом японський виробник Sony може представити цілих п’ять смартфонів. Крім того, протягом декількох тижнів Samsung покаже флагманський Galaxy S8, чий реліз дійсно варто почекати. Однак, сьогодні в центрі уваги опинилася китайська компанія Meizu, приблизні характеристики новинки від якої з’явилися в Мережі.

Як повідомляють представники ресурсу Gizmochina, реліз смартфона під назвою Pro 7 повинен відбутися в червні. Його ключовою відмінністю повинен стати титановий корпус, який буде відрізнятися високою міцністю і надійністю. На лицьовій стороні смартфона виявиться 5,7-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів.

Meizu

Meizu Pro 7 буде доступний в трьох версіях, всередині кожної з яких знайдеться місце для чіпсета Helio X30. Базова версія отримає 4 ГБ оперативної пам’яті і 64 ГБ – вбудованої, тоді як дві інші обзаведуться поєднанням з 6 і 128 ГБ, а також 8 і 128 ГБ пам’яті відповідно.

Зізнатися, подібні характеристики виглядають злегка фантастичними, проте, ми все ж будемо сподіватися на краще.

Чи вдалося всьому вищевикладеному вас зацікавити? Поділіться своїми відповідями в коментарях.

Джерело інформації: Gizmochina