У Windows 10 з’явиться окремий додаток з усіма параметрами безпеки

Компанія Microsoft анонсувала новий додаток Defender Security Center. Він буде вбудований у Windows 10 і з’явиться в квітні з випуском наступного великого оновлення цієї операційної системи.

Defender Security Center – хаб з налаштуваннями антивіруса і різних систем безпеки Windows. У цьому додатку можна буде стежити за безпекою комп’ютера і різними параметрами його роботи. У додатку передбачено кілька розділів – налаштування антивірусного захисту, фаєрвол, управління додатками, інформація про здоров’я компонентів пристрою, а також сімейний розділ для контролю за дитячими обліковими записами.

Microsoft також повідомила в своєму блозі, що наступне оновлення скине налаштування антивірусу – сторонні програми будуть відключені, а замість них за вірусами буде полювати Windows Defender.

Defender Security Center стане одним з безлічі нововведень, які Microsoft включить в Windows 10 Creators Update. Швидше за все, в найближчі тижні цей додаток буде включено в «інсайдерські» збірки Windows 10, які поширюються в «швидкому циклі» оновлень платформи. Учасники програми Windows Insider беруть участь в тестуванні нових можливостей Windows 10 і від їх відгуків багато в чому залежить те, яким стане наступне оновлення.

Джерело інформації: Microsoft