У Windows 10 Creators Update може стати ще більше реклами від Microsoft

Більшість користувачів Windows 10 вже знайомі з рекламою Microsoft, що з’являється в тих чи інших місцях операційної системи – наприклад, в меню «Пуск» або на екрані блокування. Як стало відомо недавно, в оновленні Creators Update такої реклами має стати ще більше.

Злегка несподіваною стала недавня поява в Windows 10 реклами розширення компанії для Chrome, що з’являється над іконкою браузера від Google на панелі завдань. При цьому реклама відображається навіть у тому випадку, якщо браузер закритий.

Chrome for Windows

Повідомлення, що рекламує розширення Personal Shopping Assistant, виглядає як повідомлення панелі завдань. Microsoft і раніше рекламувала через Windows 10 різні продукти, але ще ніколи ця реклама не була пов’язана з продукцією конкурентів. Ще більш дивно реклама розширення виглядає тому, що зовсім недавно редмондська компанія просувала через операційну систему свій власний браузер Edge.

браузер Edge

Вищезазначене розширення, до речі, є і в Firefox, і Edge, так що, цілком ймовірно, реклама буде відображатися незалежно від того, яким браузером ви користуєтеся. Як можна припустити, користувачі Windows 10 залишилися незадоволені появою настирливих повідомлень.

Втім, рекламу в Windows 10 можна відключити через налаштування. Вона з’являється в багатьох місцях операційної системи, тому вам доведеться побувати в різних розділах налаштувань і відключити все, що пов’язано з подібного роду повідомленнями.

Джерело інформації: PCWorld