Підключення інтернету в Івано-Франківську

Швидко й вигідно підключити інтернет в Івано-Франківську пропонує провайдер «ФРІНЕТ». Нижче представлені особливості підключення та основні плюси, які отримає активний користувач мережі Інтернет, ставши постійним клієнтом «О3».

інтернет провайдери Івано-ФранківськПро компанію «ФРІНЕТ»

Компанія «ФРІНЕТ» (ТМ «О3») надає послуги широкосмугового доступу до мережі Інтернет (Broadband Internet Access). На момент написання статті послугами національного оператора скористались більше 123 тисяч абонентів із 17 міст України. Це кращий провайдер Івано-Франківськ, який забезпечує клієнтів швидким і високоякісним доступом до Інтернету, а також онлайн-кінотеатру та інтерактивного телебачення.

Чому варто вибрати ФРІНЕТ?

Якщо порівнювати інтернет-провайдери Івано-Франківськ з ФРІНЕТ, то переваги останнього очевидні:

  1. завдяки використанню сучасних технологій та обладнання відомих світових виробників клієнтам гарантується стабільність Інтернет-з’єднання;
  2. Інтернет Івано-Франківськ підключається без додаткового обладнання;
  3. підключення можливе як в багатоквартирних, так і в приватних будинках;
  4. компанія пропонує гнучкі умови обслуговування, а саме легкість переходу з одного тарифу на інший (щоб змінити тариф, необхідно оформити відповідну заявку на сайті в «Особистому кабінеті» або звернутись до консультантів провайдера);
  5. для користувачів зі стажем створена спеціальна система бонусів (в разі користування послугами компанії більше 6 місяців клієнт отримує бонуси в розмірі 2 % від абонентської плати, клієнт зі стажем 2-3 роки – бонуси в розмірі 6-10 %);
  6. наявність додаткових послуг (при бажанні користувач може на доступних умовах підключити антивірусну програму DR.Web Класик, Стандарт, Преміум або Мобільний, сервіси інтерактивного телебачення MEGOGO, OLL.TV, DIVAN.TV);
  7. в компанії постійно діють вигідні акції і спеціальні пропозиції.

підключити інтернет Далеко не всі провайдери Івано-Франківськ здатні вчасно надати професійні консультації своїм клієнтам. Тоді як спеціалісти компанії «ФРІНЕТ» пропонують користувачам цілодобову технічну підтримку і допомогу у вирішенні будь-яких питань стосовно надання доступу до мережі Інтернет. Також варто звернути увагу, що на сайті провайдера перераховані діючі тарифи на всі види сервісних послуг, завдяки чому можна самостійно визначити доцільність співпраці з «О3».

Умови підключення

Щоб підключити Інтернет, необхідно залишити заявку на сайті ФРІНЕТ або зв’язатись зі спеціалістом Call-центру по тел. (044) 593-39-29. При підключенні до мережі «О3» не потрібно встановлювати додаткове обладнання. Для налаштування Інтернет-з’єднання знадобиться лише мережева карта. Всі подробиці підключення можна дізнатись по телефону або на сайті компанії.

Оплата послуг

Провайдери Івано-Франківськ, в тому числі ФРІНЕТ, пропонують оплатити послуги за допомогою банківських карт MasterCard, онлайн-банкінгу Приват24, сервісів portmone.com, iPay, City-Pay, IBox та інших електронних систем.

Також спеціалісти «О3» займаються підключенням бізнес-абонентів до інтернету і комплексним абонентським обслуговуванням оргтехніки компаній, а саме проведенням регулярної діагностики і профілактики комп’ютерного та мережевого обладнання.