Неанонсований Moto G5 Plus виставили на продаж в OLX

У Румунії на інтернет-майданчику OLX один з користувачів виставив передпродажний зразок смартфона Moto G5 Plus, який офіційно ще не був представлений. Оголошення на сайті провисіло недовго, проте дані встигли витекти в Мережу. Як виявилося, саме цьому смартфону раніше приписували флагманське ім’я Moto X 2017.

Moto G5 Plus

Moto G5 Plus має округлий корпус, масивний фотомодуль і овальний сканер відбитків пальців, розміщений під дисплеєм. Діагональ екрану склала 5,5″. Всередині у смартфона, за версією автора оголошення, встановлений процесор Snapdragon 625, 4 ГБ оперативної пам’яті, 32 ГБ вбудованої пам’яті і акумулятор ємністю 3 080 мАг.

Moto G5 Plus

Досить дивно, що випираючий масивний фотомодуль приховує лише скромний 13-Мп сенсор, доповнений подвійним LED-спалахом. За селфі відповідає камера на 5 Мп. Апарат повинен позиціонуватися як модель середнього класу, однією з особливостей якої може стати чиста версія Android 7.0 Nougat, позбавлена ​​будь-яких надбудов. Саме це найчастіше і приваблювало користувачів в останніх моделях Moto.

Moto G5 Plus

Джерело інформації: Gizmochina