На відео показали нове оформлення Windows 10

Сайт Windows Central опублікував хвилинне відео, на якому показано, як Windows 10 буде виглядати в недалекому майбутньому.

Активувати таке оформлення в Windows 10 можна вже зараз – для цього потрібно буде встановити останню тестову версію операційної системи і додаток Interop Unlock Tools, які розблокують приховані в ній можливості.

Ефект напівпрозорості і анімації вікон – частина нової мови дизайну, який Microsoft розробляє для Windows 10. Він називається Project Neon, і про нього, швидше за все, буде детально розказано на найближчій конференції для розробників Build. Ця мова дизайну також буде використовуватися в Windows 10 Mobile, але на смартфонах він поки недоступний навіть в тестових прошивках.

Новий дизайн, швидше за все, з’явиться в Windows 10 лише восени 2017 року, а до цього часу Microsoft буде тестувати його своїми силами, а також за участю «інсайдерів» – звичайних користувачів, які беруть участь в програмі Windows Insider з доступом до експериментальних збірок операційної системи .

Джерело інформації: Windows Central