Інноваційний дисплей Galaxy S8 показали на відео

У найближчі місяці очікується презентація одного з найбільш очікуваних Android-смартфонів цього року – Samsung Galaxy S8. У Мережі вже є кілька рендерів і шпигунських фотографій новинки, які вказують на те, що у смартфона не буде фізичної кнопки “Home”, а екран буде займати практично всю передню поверхню. Про це також неодноразово повідомляли різні авторитетні видання.

Цілком можливо, що і сама компанія Samsung показала новий флагман завчасно. Раніше на цьому тижні на YouTube-каналі Samsung Display вийшло два рекламних ролики, присвячених перевагам AMOLED-дисплеїв. Найцікавіше, що в обох відео показаний смартфон, дивним чином відповідаючий витокам.

У смартфона на відео дуже тонкі рамки не тільки з боків, а й зверху, а також знизу. Крім цього, під екраном немає ніяких кнопок. Звичайно, це може бути просто рендер, але він дуже сильно схожий на той, яким очікується новий Galaxy S8.

За останніми даними, звичайний Galaxy S8 отримає 5,7-дюймовий дисплей, тоді як версію Galaxy S8 Plus оснастять 6,2-дюймовим екраном. При цьому в обох моделях очікується загнутий по краях дисплей. Також нещодавно з’явилася інформація про те, що Plus-версія буде відрізнятися наявністю подвійної камери.

Джерело інформації: android authority