Чим здивувала Xiaomi на CES 2017

Для Xiaomi виступ на CES 2017 являється новинкою, але компанія не впала в бруд обличчям і показала вельми цікаві продукти. Трохи про кожного з них читайте нижче.

Mi Mix White

Унікальний, як його називає Xiaomi, безрамковий смартфон Mi Mix тепер доступний в перлинно білому виконанні. В начинці девайса нічого не змінилося, а головною фішкою так і залишився величезний екран. Компанія примудрилася розмістити його у компактному корпусі. До речі, фронтальна камера акуратно вписана в правий нижній кут.

Mi Router HD

Mi Router HD

Також був показаний новий роутер Mi Router HD. Коли в арсеналі вже є налагоджена власна екосистема, випуск подібного продукту очікуваний. Девайс об’єднає всі пристрої Xiaomi, а ключовою функцією став автоматичний бекап. На вибір будуть доступні дві конфігурації з різним об’ємом жорсткого диска: 1 ТБ або 8 ТБ.

Mi TV 4

Mi TV 4

Кульмінацією заходу став анонс модульного телевізора Mi TV 4 з товщиною всього 4,9 мм. Останній iPhone і той товстіший. Новинка виглядає нереально круто з усіх боків і буквально розчиняється в просторі. Багато в чому завдяки практично повній відсутності рамок.

Mi TV 4

Відмінність від традиційних телевізорів полягає в модульності. Вся начинка телевізора винесена в саундбар, який пов’язаний з екраном одним єдиним кабелем. Це зручно як з практичної точки зору (при поломці одного елемента, не доведеться міняти телевізор повністю), так і з естетичної (кабелі підключаються безпосередньо до пристрою Mi TV Bar, а не до екрану).

Mi TV Bar
Mi TV Bar

На вибір будуть доступні три діагоналі: 49 дюймів, 55 дюймів і 65 дюймів. Вартість була озвучена дуже розмито – не дорожче $ 2000…

На цьому все. Не так багато, як хотілося б, але будемо стежити за Xiaomi і далі.