Apple оновила вимоги для додатків з урахуванням особливостей темного режиму інтерфейсу

Всі додатки для iOS здаються нам зрозумілими і відмінно гармонують з інтерфейсом операційної системи. Причина тому – прискіпливий нагляд Apple, яка постійно висуває розробникам вимоги, що відповідають певним нормам. Нещодавно гайдлайни, якими розробники додатків керуються при створенні інтерфейсу, були оновлені з урахуванням особливостей темного режиму інтерфейсу iOS 10.3. У них знайшлося дещо корисне для дизайнерів.

темний режим інтерфейсу iOS 10 темний режим інтерфейсу iOS 10

Якщо точніше, Apple виклала шаблони для Sketch і Photoshop. Дуже ймовірно, що дизайнери використовують саме ці додатки на етапі проектування інтерфейсу майбутньої програми. У цих шаблонах можна знайти всі елементи інтерфейсу iOS в точності такими, якими їх бачать користувачі iPhone. Вони доступні як в світлій, так і в темній темах.

темний режим інтерфейсу iOS 10

Використання цих шаблонів спростить роботу дизайнерів. Компанія також опублікувала кілька нових відео для розробників, які допоможуть довести свій продукт до відповідності вимогам Apple. Це дозволить користувачам додатків отримати максимально позитивний досвід використання.

Джерело інформації: 9TO5Mac