Xiaomi застрахує Ваш тендітний Mi MIX від будь-яких непередбачуваних поломок

Якщо ви вже встигли заволодіти керамічним смартфоном Mi MIX від Xiaomi, але боїтеся діставати його з кишені, щоб випадково не подряпати його або ж іще гірше — не впустити з рук, розслабтеся. Виробник придумав, як покласти край даній проблемі. Згідно з даними китайського видання MyDrivers, Xiaomi готується запустити послугу комплексного страхування корпусу Mi MIX від непередбачених падінь та інших поломок, що виникають в процесі експлуатації.

Спочатку послуга буде доступна тільки клієнтам компанії з Китаю за ціною 249 юанів, або 36 доларів за актуальним курсом. Страховка передбачає безумовний ремонт пристрою, що включає в себе заміну корпусу, захисного скла, а також розташованого під ним дисплейного модуля. Втім, скористатися своїм правом на відновлення власники застрахованого пристрою зможуть лише один раз. Для повторного ремонту доведеться страхувати смартфон заново.

Страховка Mi MIX є істотно розширеною послугою обмеженої гарантії, що діє протягом року. Крім заміни розбитого екрану і корпусу, виробник обіцяє виправити наслідки від контакту Mi MIX з рідинами, пилом та іншими речовинами. Слід зазначити при цьому, що фахівці Xiaomi можуть відмовити клієнту в обслуговуванні при виявленні спроби обману. Як саме буде визначатися обман, ні журналісти MyDrivers, ні представники компанії не уточнили.