Xiaomi представила ноутбуки з підтримкою 4G

Як і було обіцяно, сьогодні компанія Xiaomi представила нові моделі ноутбуків з підтримкою 4G. Кардинально нових пристроїв не вийшло, це все ті ж Mi Notebook Air з екранами 12″ і 13,3″. Вони розроблялися спільно з китайським стільниковим оператором China Mobile, під мережі якого і заточені.

Mi Notebook Air

Ноутбуки Mi Notebook Air 4G, саме так вони і називаються, орієнтовані виключно на китайський ринок. Модуль 4G-зв’язку вбудований і функціонує без будь-яких SIM-карт. Всі покупці отримають 48 ГБ трафіку на рік. Після його вичерпання використання мобільного інтернету буде платним. Виробник обіцяє високу швидкість підключення мало не по всій країні і стабільність підключення незалежно від часу і місця.

Mi Notebook Air

За начинкою відрізняється лише друга модель, що має екран 13,3″, вона стала більш потужною за рахунок процесора Intel Core i7 з частотою до 3,0 ГГц. Також є дискретна відеокарта NVIDIA GeForce 940MX, 8 ГБ оперативної пам’яті і SSD-накопичувач на 256 ГБ. За заявою виробника, ця модель на одному заряді протримається близько 9 годин. 12-дюймова версія з чіпом Core M3 відрізняється більшою автономністю – до 11 годин. У неї начинка залишилася без змін.

Mi Notebook Air

Що стосується цін – вони стали трохи вище, 4 699 юанів ($676) за 12-дюймовий ноутбук і 6 999 юанів ($1 005) за 13,3-дюймовий. Ціни цікаві, але за межі країни такі пристрої не вийдуть, а значить українським користувачам новинки будуть малоцікаві.

Джерело інформації: fonearena