Xiaomi Mi 5C показався в найбільшому китайському магазині

В найбільшому китайському інтернет-магазині JingDong (JD) з’явилася сторінка Xiaomi Mi 5C, що може означати швидку презентацію і відповідно початок продажів. Судячи з фігуруючих в Мережі чуток, підготовка до анонсу ведеться вже давно, тобто швидкий запуск здається логічним.

Xiaomi Mi 5C

Сторінка на JD підтверджує: Mi 5C отримає 5,5-дюймовий екран з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів, 3 ГБ оперативної пам’яті, а також носій на 64 ГБ. В описі самого пристрою можна знайти накопичувач на 32 ГБ, так що з цього аспекту можливий вибір. Судячи з ранніх витоків, смартфон отримає 8-Мп фронтальну камеру і 12-Мп основну. Головною ж фішкою Xiaomi Mi 5C має стати використання процесора, створеного дочірньою компанією Pinecone. Зовнішність новинки теж буде дещо незвичною, хоча і не інноваційною.

Xiaomi Mi 5C

Ціна Xiaomi Mi 5C на JD вказана в розмірі 9 999 юанів, але не варто лякатися і думати, що смартфон виявиться дорогим. Це традиційна для магазину «заглушка» на випадок створення сторінок товарів ще до їх релізу. Швидше за все, Mi 5C стане найдорожчим з середнячків, проте до флагманів за ціною не доросте.

Джерело інфрмації: GizmoChina