У новому році можлива поява дещо видозміненого iPhone

За даними джерел японського ресурсу Macotakara, в наступному році купертинівці випустять відразу три нових смартфони. Крім вже звичних iPhone з 4,7 і 5,5-дюймовими дисплеями Apple також може показати і нову модель – з 5-дюймовим екраном.

Згідно з наявними даними, однією з головних особливостей новинки буде подвійна камера, яка, до того ж, буде розташована у вертикальному положенні. Передбачається, що завдяки двом вертикально орієнтованим об’єктивам власники нового пристрою зможуть робити 3D-знімки.

iphone 8

До інших особливостей нових моделей мережеві джерела відносять скляні корпуси. Повідомляється, що постачальниками скляних панелей для наступного покоління iPhone виступають дві китайські компанії – Biel Crystal Manufactory і Lens Technology.

Що стосується технічних характеристик, то даних про них практично немає. Однак, за вже сформованою традицією нові iPhone повинні отримати більш продуктивні і енергоефективні процесори і більший обсяг оперативної пам’яті. Також деякі запевняють, що в iPhone 8 купертинівці відмовляться від фізичної кнопки Home, замінивши її віртуальною клавішею.