Швидкість роботи iOS 10.2 порівняли з iOS 10.1.1

Вчора нарешті відбувся фінальний реліз iOS 10.2, і одне з головних питань, яке задають користувачі ще не оновлених пристроїв – як у нової прошивки справи зі швидкістю роботи?

Відповідь на це питання дає порівняльний тест, проведений YouTube-каналом iAppleBytes. У тесті брали участь iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s і iPad Air, на всіх цих пристроях перевірена робота основних додатків і функцій на iOS 10.2 та iOS 10.1.1. Також всі ґаджети протестовані на обох версіях iOS за допомогою Geekbench 3.

Судячи з результатів, нова прошивка працює трохи швидше, ніж iOS 10.1.1, особливо це помітно на iPhone 6s. Якби в тестах взяли участь iPhone 7, різниця напевно була б ще більш відчутною.

Нова версія iOS була випущена після досить тривалого тестування – вийшло сім тестових збірок, що передбачає відсутність в прошивці серйозних багів. Користувачі, що вже встановили iOS 10.2, поки не скаржаться на будь-які проблеми в роботі. Але часу з моменту релізу минуло ще дуже мало, так що недоліки ще можуть проявитися.