Шанувальникам не варто очікувати OnePlus 4

Очікувалося, що в 2017 році буде представлений OnePlus 4, який стане новим топовим флагманом з Snapdragon 835. Якщо ж вірити новим даним, такої моделі не буде. Виробник її просто пропустить, випустивши відразу OnePlus 5. Причина такого рішення виявилася цілком зрозумілою.

OnePlus, як і багато інших азіатських виробників, відмовиться від випуску моделі з «четвіркою», оскільки вимова цієї цифри китайською, японською і корейською мовами співзвучна слову «смерть». З цієї ж причини після Meizu M3 був анонсований M5, а після Vivo V3 – V5. Таких прикладів можна навести чимало, вони є актуальними не тільки для смартфонів, але і для нумерації поверхів, квартир, будинків і так далі.

OnePlus

Саме OnePlus 5 повинен стати головним флагманом компанії, який і отримає новітній процесор Snapdragon 835. Також цій моделі приписують 5,5-дюймовий QHD-екран, 6 ГБ оперативної пам’яті і корпус з кераміки. Випуском останнього буде займатися той же виробник, що поставляє корпуси для Xiaomi Mi MIX.

Якщо компанія OnePlus залишиться вірна річному циклу оновлення своїх пристроїв, то чекати OnePlus 5 варто в червні 2017 року. На той час смартфони зі Snapdragon 835 вже не будуть рідкістю, адже в лютому планується випуск Galaxy S8, який повинен стати його першим володарем.

Джерело інформації: PhoneArena