Провідний китайський виробник продає втричі більше носимої електроніки, ніж Apple

За останній рік продажі “розумних” годинників сильно знизилися, чого не можна сказати про фітнес-трекери і подібні носимі девайси. Дослідницька компанія IDC опублікувала звіт за третій квартал цього року, згідно з яким постачання носимої електроніки в порівнянні з минулим роком зросли лише на 3,1%. Лідером, як і раніше залишається Fitbit, яка відвантажила 5,3 мільйона примірників, збільшивши свою частку з 21,4% до 23%. На другому місці розташувалася Xiaomi з 3,8 мільйона відвантажених девайсів і 16,5% частки ринку. З великим відривом на третьому місці опинилася Garmin, поставки якої в третьому кварталі досягли лише 1,3 мільйона, а частка ринку – 5,7%.

img_4171

На четвертому місці рейтингу розташувалася Apple, частка якої впала з 17,5% в минулому році до 4,9% в цьому. П’яту позицію займає Samsung, у якої за рік зростання склало 89,9%, а кількість відвантажених пристроїв зросла з 0,5 до 1 мільйона.

При цьому варто врахувати, що мова йде про всі носимі пристрої в цілому. Якщо ж взяти тільки сегмент смарт-годинників, то беззаперечним лідером є Apple, яка займає 41,3% цього ринку, а на другому і третьому місцях розташовуються Garmin і Samsung відповідно.

Джерело інформації: gizmochina