Оновлена версія браузера Chrome для Android отримала офлайн-режим

Компанія Google випустила нову версію браузера Chrome для Android-пристроїв. Крім усунення помилок, апдейт приносить в додаток повноцінний офлайн-режим, що дозволяє відкладати музику, відео і цілі веб-сторінки для перегляду без підключення до Інтернету.

Chrome для Android

У 55-й версії Chrome можна зберігати повні версії сайтів, включаючи текст і зображення, а біля медіаплеєра з’явилася нова іконка для завантаження аудіо- або відеофайлів прямо на пристрій. Завантажений для відкладеного перегляду контент розташований і автоматично впорядкований в розділі Download (Завантаження). Зробивши “довгий” тап, можна поділитися тим чи іншим контентом з друзями, або ж видалити все відразу, щоб мультимедійні дані не займали вільне місце на флеш-накопичувачі смартфона.

Інші зміни включають виправлення багів, підсвічування помилок в текстових полях і нову функцію, що знижує споживання оперативної пам’яті. Як обіцяють розробники, технології фонової обробки даних JavaScript Heap Size Reduction і Zone Memory Reduction на Android-пристроях з 1 ГБ “оперативки” дозволять їм споживати до 35% менше пам’яті.

Джерело інформації: androidpolice