Напередодні новорічних свят Huawei покаже пристрій під назвою Magic

Протягом декількох останніх днів прихильники високих технологій обговорюють таємничий смартфон під назвою Magic. Крім загадкової «магії», ще неанонсована новинка від Huawei позиціонується як «концепт-телефон», що тільки розпалює інтерес. На щастя, чекати його презентації залишилося відносно недовго. Напередодні співробітники китайської компанії опублікували анонс заходу і уточнили, що модель буде випущена під брендом Honor.

honor-magic

Цього року Huawei радувала своїх шанувальників досить часто. З найбільш свіжих прикладів можна згадати минулий місяць: на початку листопада ми познайомилися з Mate 9 і Porsche Design Mate 9.

Трохи пізніше в Китаї відбулася презентація Mate 9 Pro, який відзначився тією ж подвійною камерою від Leica і підтримкою Android 7.0 Nougat.

honor-magic-teaser

Зовсім скоро нас чекає щось нове. Як повідомляють представники ресурсу GizmoChina, 16 грудня Huawei покаже пристрій під назвою Magic. Його головною особливістю буде вигнутий дисплей. Однак на відміну від Galaxy S7 edge, вигини будуть з усіх боків, а не тільки з двох. Наскільки це зручно, практично і красиво – стане відомо зовсім скоро.

Як вам така ідея? Поділіться своїми думками в коментарях.

Джерело інформації: androidauthority