На конференції Build 2017 Microsoft покаже всі нові можливості оновлення Redstone 3

Компанія Microsoft офіційно повідомила дату проведення наступної щорічної конференції для розробників Build. Вона пройде з 10 по 12 травня 2017 року в Сіетлі, США.

В даний час складно сказати, які нові продукти будуть представлені на цій конференції, але в одному ми впевнені – на ній за традицією відбудеться рання презентація можливостей великого оновлення, яке носить кодову назву Redstone 3. Крім того, можна припустити, що там же Microsoft представить нову мову дизайну Project Neon, який буде використовуватися в Windows 10 і Windows 10 Mobile в наступні роки.

У березні 2017 року Microsoft випустить Redstone 2 (або Creators Update) – оновлення Windows 10, яке зараз поступово розвивається і проходить тестування зусиллями співробітників Microsoft і звичайних користувачів, так званих Windows-інсайдерів (учасників програми Windows Insider).

Зазвичай Microsoft проводить конференцію Build в березні або квітні. Перенесення цього заходу на травень може означати, що Microsoft необхідно як слід підготуватися до нього, і пари місяців якраз буде достатньо для того, щоб придумати, якими особливостями буде володіти Redstone 3. Офіційний реліз цього оновлення, швидше за все, відбудеться влітку 2017 року (в річницю випуску Windows 10) або трохи пізніше – на початку осені.

Компанія Microsoft також повідомила про перейменування кількох дрібніших заходів для розробників. Так, Worldwide Partner Conference відтепер буде називатися конференцією Microsoft Inspire і пройде у Вашингтоні з 9 по 13 липня 2017 року. Конференція Envision буде об’єднана з заходом Ignite.

Джерело інформації: mspoweruser