Microsoft визнала занадто агресивну політику щодо рекламування Windows 10

Минулого року багато користувачів скаржилися на те, що повідомлень від Microsoft безкоштовно оновитися до Windows 10 було занадто багато, а у деяких воно і зовсім встановлювалося автоматично. В ході інтерв’ю виданню Windows Weekly директор з маркетингу Microsoft Кріс Капоссела визнав, що компанія вела занадто агресивну політику щодо рекламування Windows 10. За його словами, причиною такого рішення були питання безпеки.

Оновлення до Windows 10

«В один певний момент, як ви вже знаєте, натискання червоного хрестика в діалоговому вікні, який зазвичай означає скасування, не означало скасування. Вже через кілька годин ми зрозуміли, що зайшли занадто далеко, але, звичайно, випуск оновлення, яке змінює таку поведінку, займає деякий час. Ці кілька тижнів були болючими для нас. Звичайно ж, ми багато чому завдяки цьому навчилися» – прокоментував нав’язливі повідомлення про встановлення Windows 10 Кріс Капоссела.

Нагадаємо, оновлення до Windows 10 більше не є безкоштовним. Тим, хто не встиг скористатися спеціальною пропозицією, доведеться заплатити.

Джерело інформації: Ubergizmo