Користувач показав жести суглобами в новій прошивці для смартфонів Huawei

Незабаром для смартфонів Huawei стануть доступні Android 7.0 Nougat  і програмна оболонка EMUI 5.0. Компанія активно покращує програмне забезпечення для своїх девайсів. У новій бета-версії ПЗ можна помітити цілий ряд нових жестів, які суттєво полегшать користувачам роботу з цим популярним ґаджетом. У нових жестів є одна примітна особливість – вони виконуються за допомогою суглобів пальців користувача. Такий підхід дозволить розширити число швидко виконуваних дій.

Наприклад, подвійний тап, за яким слідує один дотик екрану суглобом, дозволяє зробити повний скріншот екрану. Подвійний тап, супроводжуваний подвійним дотиком суглобу, дозволить розпочати відеозапис екрану.

Намалювавши на екрані коло, користувач зможе зробити частковий скріншот – знімок певного фрагмента поточного стану дисплея свого телефону.

Горизонтальний свайп на екрані дає можливість перевести девайс в багатовіконний режим. Малюючи на екрані деякі букви латинського алфавіту, користувач зможе запускати деякі з найбільш вживаних додатків свого мобільного пристрою.

Завдяки XDA-Developers і розміщеному в YouTube відеоролику користувачі можуть подивитися, як працює нова функціональність EMUI 5.0, яка буде доступна для порівняно недорогого флагмана Honor 8.

Використання жестів, з одного боку, здатне значно спростити роботу з девайсом. З іншого ж – воно вимагає певного часу на вивчення нових можливостей. Присутня також необхідність запам’ятати, який жест виконує ту чи іншу дію. Тому можна не сумніватися в тому, що, незважаючи на наявність нових жестів, багато користувачів віддадуть перевагу, як і раніше, відкривати додатки звичним дотиком відповідного ярлика.

Наскільки корисні показані у відеоролику жести? Поділіться своїми думками в коментарях.

Джерело інформації: phoneArena