Існує велика ймовірність побачити новий iPad без кнопки “Home”

Як всі знають, ключовими розпізнавальними знаками iOS-ґаджетів, що дозволяють відрізнити їх від сотень інших девайсів являються: логотип у вигляді надкушеного яблука і кругла кнопка “Home”. Але численні патенти Apple і повідомлення від різних джерел вказують на те, що компанія в найближчому часі може відмовитися від фізичної кнопки.

Ресурс Makotakara, посилаючись на свої джерела, запевняє, що вже в новому 10,9-дюймовому iPad, який представлять навесні наступного року, ми не побачимо тієї самої кнопки Home. На такий крок Apple піде заради того, щоб зменшити розміри рамок навколо дисплея, зробивши 10,9-дюймовий iPad за габаритами схожим з нинішньою 9,7-дюймовою моделлю.

З чуток, Apple інтегрує кнопку “Home” разом зі сканером відбитків пальців Touch ID прямо в дисплей. У компанії є кілька патентів, в яких якраз описуються технології для досягнення цієї мети. При цьому поки немає нічого, що могло б підтвердити цю інформацію. Можливо, що ближче до презентації в Мережі з’являться нові витоки і, можливо, навіть фотографії нового планшета, які розкриють його дизайн.

Також повідомляється, що товщина 10,9-дюймового iPad виросте до 7,5 мм, як в оригінальному iPad Air 2013 року. Ймовірно, це необхідно для того, щоб зберегти автономність на колишньому рівні, а також впровадити підтримку фірмового стилуса Apple Pencil.

Джерело інформації: The Verge