Google випустила новий додаток-клавіатуру для Android

Навесні цього року компанія Google зробила незвичайний крок: випустила клавіатуру Gboard ексклюзивно для IOS. Її відмінною рисою став вбудований пошук, за допомогою якого можна було знаходити і вставляти в повідомлення різну інформацію, не перериваючи набору. Подивіться цей невеликий ролик, щоб вам стало ясно, яка це крута штука.

Не минуло й півроку, як ця клавіатура з’явилася і на рідній платформі. Більш того, схоже, що Gboard стане штатною клавіатурою для Android, оновивши добре нам знайому Google Keyboard. Для цього у Gboard є всі підстави.

Нова клавіатура володіє всіма необхідними для зручного і швидкого набору функціями. Разом з цим Gboard містить абсолютно новий елемент – вбудований рядок пошуку, за допомогою якого можна робити недоступні для звичайної клавіатури речі. Наприклад, шукати і відразу ж вставляти в текст емоджі, гіфки, трейлери фільмів, музичні альбоми, адреси та багато іншого.

Клавіатура Gboard поки відсутня в магазині додатків Google Play. Але нетерплячі користувачі можуть завантажити і встановити програму самостійно. Додаток має працювати на пристроях під управлінням Android від версії 4.2 до версії 7.1 включно.