Galaxy S8 похвалиться черговим нововведенням

На даний момент про майбутній флагман південнокорейської компанії Samsung відомо досить багато. Перш за все, новинка повинна бути випущена виключно у версії з вигнутими гранями для популяризації даної дизайнерської особливості. Також джерела повідомляють про наявність стереодинаміків від Harman і можливе запровадження оптичного сканера відбитків пальців, який здатний розпізнавати власника навіть через скло дисплея. Але на цьому подробиці про інновації не закінчуються. Однією з них стане підтримка нової версії Bluetooth 5.0. Чим вона може похвалитися? Давайте дізнаємося.

Характеристики Bluetooth 5.0 були офіційно прийняті Bluetooth Special Interest Group ще минулого тижня. Її ключовими особливостями є збільшені швидкість і діапазон роботи, а також поліпшена сумісність з іншими бездротовими технологіями.

Як повідомляють представники ресурсу SamMobile, мова йде про як мінімум подвійне зростання швидкості і чотириразове збільшення діапазону в порівнянні з Bluetooth 4.0. Інакше кажучи, різниця буде помітною.

Згадана вище група очікує, що перші пристрої з підтримкою даної технології з’являться протягом 2-6 місяців. Згідно з інформацією деяких інсайдерів, честі дебютувати з Bluetooth 5.0 удостоєний саме Galaxy S8.

Швидше за все, познайомитися з новинкою вдасться в останніх числах лютого або на початку березня.