Galaxy S8 чекають три глобальні зміни

Galaxy S8 буде особливим смартфоном, в цьому можна не сумніватися. Samsung необхідно загладити свою репутацію, викликану невдалим випуском Galaxy Note 7, тому наступний флагман корейської компанії повинен вийти унікальним.Сьогодні сайт SamMobile опублікував інформацію про декілька ключових змін в Galaxy S8. За відомостями цього видання, у девайсі збережеться екран з роздільною здатністю Quad HD (2560×1440 пікселів), проте, на відміну від Galaxy S7 і Galaxy S7 Edge, його матриця буде виконана за технологією RGB Super AMOLED, а не Diamon PenTile. Це означає, що на ній буде приблизно на 50% більше субпікселів, а отже, зображення буде більш чітким, яскравим і якісним.

galaxy-s7-edge

Збільшення якості картинки буде особливо добре помітно при використанні Galaxy S8 в шоломах віртуальної реальності, оскільки ці ґаджети найбільш чутливі до особливостей екрану: роздільної здатності Full HD їм відверто мало, а соковитість зображення на екранах Quad HD залежить від технології, на основі якої вони створювалися. Нова матриця буде виконана з міцнішого матеріалу, тому вона стійкіша до пошкоджень через розбиті дисплеї або згинання смартфона.

Galaxy S8 стане першим смартфоном Samsung без фізичної кнопки “Home”.

Ще одна особливість нового флагмана Samsung – відсутність 3,5-міліметрового виходу для навушників. Музику на цьому пристрої можна буде слухати через Bluetooth або навушники, підключені до порту USB Type-C. Моду на відсутність аудіо-роз’єму задала компанія Apple з випуском iPhone 7.

Відсутність 3,5-міліметрового виходу дозволить Samsung заощадити місце всередині корпусу і встановити стереодинаміки. Швидше за все, вони будуть виготовлені компанією Harman, яку Samsung придбала в середині листопада 2016 року за 8 мільярдів доларів.

Samsung планує випустити як мінімум два варіанта Galaxy S8 – з плоским екраном діагоналлю 5,7 дюйма і з зігнутим екраном в 6,2 дюйма. Друга модель через особливості конструкції за своїми габаритами буде трохи більша першої. Анонс Galaxy S8 відбудеться навесні 2017 року – в лютому напередодні Mobile World Congress в Барселоні або на місяць пізніше на окремому заході.

Джерело інформації: SamMobile