Флагманський iPhone 7 Plus підніс неприємний сюрприз для компанії Apple

Неприємності з ґаджетами сиплються на Apple з усіх боків. Розгорається скандал з акумуляторами iPhone 6s, користувачі скаржаться на низький час автономної роботи нових MacBook Pro, а тут ще й флагманський iPhone 7 Plus підніс сюрприз. У девайса виявилися проблеми з камерою.

iphone-7-plus-camera

Все більше користувачів в Мережі скаржиться на дивну роботу камери iPhone 7 Plus. Вони повідомляють, що під час запуску штатного додатка «Камера» на екрані з’являлися артефакти, вміст екрану забарвлюється в зелений колір або екран просто стає чорним. При цьому смартфон видає повідомлення про перегрів, хоча насправді критичного підвищення температури не було. У багатьох випадках після цього камера iPhone 7 Plus взагалі переставала працювати.

Цікаво, що Apple про проблему чудово обізнана, хоча і не видала жодної офіційної інформації. У сервісних центрах користувачам, що звернулися з проблемними iPhone 7 Plus без зайвих розмов замінювали смартфони на нові, пояснюючи неприємності з камерою якимось виробничим дефектом. Що це за дефект і на кому за нього лежить вина – поки невідомо.

Джерело інформації: phoneArena